• 637732769043030329_vov1.JPG
  • 637732769350710651_vov3.JPG
  • 637732769253678674_vov2.JPG
  • 637732769163968734_vov.JPG

Vovsová Věra

*1912 +1998

Slunečnice

ID Aukce: 2163
Olej, sololit, 39 cm x 96 cm. Signováno vlevo dole. Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

8 500 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:30:21

500 Kč

Příhozů: 18

IGV61855 850009.02.2022 19:25:21
KRT15005 800009.02.2022 19:24:15
IGV61855 750009.02.2022 19:21:59
UIP93630 700009.02.2022 19:20:41
IGV61855 650009.02.2022 19:20:40
UIP93630 600009.02.2022 19:18:45
IGV61855 550009.02.2022 19:18:35
UIP93630 500009.02.2022 19:01:10
IGV61855 490009.02.2022 19:01:00
UIP93630 480009.02.2022 19:00:59
IGV61855 470009.02.2022 19:00:49
UIP93630 460009.02.2022 19:00:49
IGV61855 450009.02.2022 19:00:38
UIP93630 440009.02.2022 19:00:38
IGV61855 430009.02.2022 19:00:28
UIP93630 420009.02.2022 18:59:46
IGV61855 410009.02.2022 18:59:41
UIP93630 400030.11.2021 11:33:58