• 637732771756787395_vov7.JPG
  • 637732771625522369_vov6.JPG
  • 637732771528914941_vov5.JPG
  • 637732771853821744_vov8.JPG

Vovsová Věra

*1912 +1998

Kytice

ID Aukce: 2165
Olej, sololit, 64 cm x 24 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:32:27

500 Kč

Příhozů: 22

IKD15100 550009.02.2022 19:27:27
AJI05216 500009.02.2022 19:27:20
IKD15100 490009.02.2022 19:27:06
AJI05216 480009.02.2022 19:27:00
IKD15100 470009.02.2022 19:24:40
BYY56153 460009.02.2022 19:24:34
IKD15100 450009.02.2022 19:20:51
OTB35327 440009.02.2022 19:20:51
IKD15100 430009.02.2022 19:20:41
OTB35327 420009.02.2022 19:20:41
IKD15100 410009.02.2022 19:20:30
OTB35327 400009.02.2022 19:20:30
IKD15100 390009.02.2022 19:20:20
OTB35327 380009.02.2022 19:20:19
IKD15100 370009.02.2022 19:20:09
OTB35327 360009.02.2022 19:20:09
IKD15100 350009.02.2022 19:19:58
OTB35327 340009.02.2022 19:19:58
IKD15100 330009.02.2022 19:19:48
OTB35327 320009.02.2022 8:38:11
AJI05216 310006.02.2022 10:30:52
OTB35327 300030.11.2021 11:34:08