• 637732773161997428_cin1.JPG
  • 637732773256529678_cin.JPG
  • 637732773535155775_cin4.JPG
  • 637732773458592694_cin3.JPG
  • 637732773341248014_cin2.JPG

Jelínek - Cína František

*1882 +1961

ID Aukce: 2166
Olej, karton, 26 cm x 36 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:32:38

500 Kč

Příhozů: 14

PHP15718 700009.02.2022 19:27:38
ONV01894 650009.02.2022 19:27:38
PHP15718 600009.02.2022 19:27:27
ONV01894 550009.02.2022 19:27:27
PHP15718 500009.02.2022 19:27:17
ONV01894 490009.02.2022 19:27:17
PHP15718 480009.02.2022 19:27:06
ONV01894 470009.02.2022 19:26:35
PHP15718 460009.02.2022 19:26:26
ONV01894 450009.02.2022 19:09:32
QHN58355 440009.02.2022 13:26:43
VEX46785 430009.02.2022 9:50:44
XNU39017 310007.02.2022 7:50:49
VEX46785 300003.01.2022 13:31:19