• 637732776186649818_pra2.JPG
  • 637732776428119030_pra3.JPG
  • 637732776088416274_pra.JPG
  • 637732775987630519_pra1.JPG

Prade Rudolf

*1888 +1944

Zimní říčka

ID Aukce: 2167
Olej, plátno, 62 cm x 48 cm. Signováno vpravo dole. Rám a malba poškozeny.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

28 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:59:47

1 000 Kč

Příhozů: 25

SAG51165 2800009.02.2022 19:54:47
WJX18698 2700009.02.2022 19:54:25
SAG51165 2600009.02.2022 19:52:38
WJX18698 2500009.02.2022 19:51:39
SAG51165 2400009.02.2022 19:51:08
WJX18698 2300009.02.2022 19:51:05
SAG51165 2200009.02.2022 19:50:47
WJX18698 2100009.02.2022 19:48:02
SAG51165 2000009.02.2022 19:45:38
WJX18698 1900009.02.2022 19:40:56
SAG51165 1800009.02.2022 19:36:53
WJX18698 1650009.02.2022 19:34:38
SAG51165 1550009.02.2022 19:33:45
WJX18698 1200009.02.2022 19:29:21
FGJ63071 800009.02.2022 19:27:58
RZO37112 750009.02.2022 19:27:30
FGJ63071 700009.02.2022 19:26:53
SAG51165 650009.02.2022 19:26:18
FGJ63071 600009.02.2022 19:24:28
OAX59447 550009.02.2022 19:23:59
WJX18698 500009.02.2022 19:22:56
OAX59447 310009.02.2022 19:20:30
WJX18698 300009.02.2022 19:18:23
SAG51165 210009.02.2022 10:15:45
WJX18698 200026.11.2021 10:55:52