• 637737977434748200_cer1.JPG
  • 637737977584593090_cer3.JPG
  • 637737977663812425_cer4.JPG
  • 637737977747094305_cer5.JPG
  • 637737977830844680_cer6.JPG
  • 637737977911939333_cer7.JPG
  • 637737978335700848_cer10.JPG
  • 637737977350981740_cer.JPG
  • 637737978248322799_cer11.JPG
  • 637737977507404983_cer2.JPG
  • 637737977998057044_cer8.JPG
  • 637737978139547865_cer9.JPG

Černý Karel

*1910 +1960

Soubor 7 kreseb

ID Aukce: 2175
Kresby, papír, největší 20 cm x 15 cm, nejmenší 11 cm x 15 cm. Poškozeno. Nerámováno. Sbírka J. Borovičky.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:42:23

500 Kč

FTI71157 900009.02.2022 19:37:23
WQA46834 850009.02.2022 19:37:17
FTI71157 800009.02.2022 19:36:52
WQA46834 750009.02.2022 19:34:51
FTI71157 700009.02.2022 19:33:06