• 637761369612526506_han1.JPG
  • 637761369672392988_han.JPG
  • 637761369723487119_han2.JPG
  • 637761369762393401_han3.JPG

Hanych Rudolf

*1906 +

Pohled do krajiny

ID Aukce: 2185
Olej, plátno, 65 cm x 100 cm. Signováno a datováno 1952 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

33 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:04:53

1 000 Kč

Účastníků: 9
Příhozů: 54

FIT11751 3300009.02.2022 19:59:53
RUJ78979 3200009.02.2022 19:58:21
FIT11751 3100009.02.2022 19:57:36
JKK30559 3000009.02.2022 19:57:17
FIT11751 2900009.02.2022 19:54:00
RUJ78979 2800009.02.2022 19:51:44
FIT11751 2700009.02.2022 19:50:11
JKK30559 2600009.02.2022 19:49:46
FIT11751 2500009.02.2022 19:48:51
RUJ78979 2400009.02.2022 19:48:32
FIT11751 2300009.02.2022 19:48:29
RUJ78979 2200009.02.2022 19:45:24
FIT11751 2100009.02.2022 19:44:38
ONZ34649 2000009.02.2022 19:43:30
RUJ78979 1900009.02.2022 19:43:08
ONZ34649 1800009.02.2022 19:41:45
VAJ43039 1700009.02.2022 19:41:37
ONZ34649 1600009.02.2022 19:39:49
RUJ78979 1500009.02.2022 19:39:39
ONZ34649 1400009.02.2022 19:39:31
RUJ78979 1300009.02.2022 19:38:37
ONZ34649 1200009.02.2022 19:38:28
RUJ78979 1100009.02.2022 19:38:05
ONZ34649 1000009.02.2022 19:36:02
FIT11751 950009.02.2022 19:35:01
ONZ34649 900009.02.2022 19:30:20
KAQ43414 850009.02.2022 13:32:44
IEN78872 800009.02.2022 12:21:38
KAQ43414 750007.02.2022 17:40:30
VKH94447 700030.01.2022 11:54:49