• 637761382892777757_odv1.JPG
  • 637761383197716117_odv.JPG
  • 637761383311957405_odv2.JPG
  • 637761383519614974_odv4.JPG
  • 637761383449458186_odv3.JPG

Odvárka Jan

Samotín

ID Aukce: 2191
Akvarel, 50 cm x 70 cm. Signováno a datováno 1980 vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:34:34

500 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 42

GEH60379 550009.02.2022 20:29:34
EVH70336 500009.02.2022 20:29:02
GEH60379 490009.02.2022 20:26:48
EVH70336 480009.02.2022 20:26:19
GEH60379 470009.02.2022 20:23:23
EVH70336 460009.02.2022 20:22:55
GEH60379 450009.02.2022 20:19:45
EVH70336 440009.02.2022 20:18:53
GEH60379 430009.02.2022 20:17:17
EVH70336 420009.02.2022 20:16:46
GEH60379 410009.02.2022 20:15:37
EVH70336 400009.02.2022 20:12:45
GEH60379 390009.02.2022 20:12:11
EVH70336 380009.02.2022 20:10:32
GEH60379 370009.02.2022 20:09:51
EVH70336 360009.02.2022 20:09:06
GEH60379 350009.02.2022 20:07:56
EVH70336 340009.02.2022 20:07:08
GEH60379 330009.02.2022 20:05:47
EVH70336 320009.02.2022 20:05:34
MBG20143 310009.02.2022 20:05:18
GEH60379 300009.02.2022 20:03:29
MBG20143 290009.02.2022 20:03:17
GEH60379 280009.02.2022 20:03:08
MBG20143 270009.02.2022 19:59:30
EVH70336 260009.02.2022 19:58:35
GEH60379 250009.02.2022 19:56:31
EVH70336 240009.02.2022 19:56:06
GEH60379 230009.02.2022 19:53:16
EVH70336 220009.02.2022 19:52:50