• 637761390095418834_holy1.JPG
  • 637761390303768196_holy3.JPG
  • 637761390353633974_holy4.JPG
  • 637761390204528779_holy.JPG
  • 637761390256736584_holy2.JPG

Holý Miloslav

*1897 +1974

Deštivý jarní den

ID Aukce: 2195
Olej, plátno, 50 cm x 73 cm. Signováno a datováno 1962 dole uprostřed. Zaskleno. Pravost ověřil ak.mal. a restaurátor Petr Berger.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

37 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:08:08

1 000 Kč

Příhozů: 38

QGC52625 3700009.02.2022 20:03:08
RSY33747 3600009.02.2022 20:01:35
QGC52625 3500009.02.2022 20:00:32
RSY33747 3400009.02.2022 20:00:22
QGC52625 3300009.02.2022 20:00:22
RSY33747 3200009.02.2022 20:00:11
QGC52625 3100009.02.2022 19:59:19
RSY33747 3000009.02.2022 19:56:42
QGC52625 2900009.02.2022 19:56:42
RSY33747 2800009.02.2022 19:56:31
QGC52625 2700009.02.2022 19:56:11
RSY33747 2600009.02.2022 19:54:41
QGC52625 2500009.02.2022 19:54:06
RSY33747 2400009.02.2022 19:53:55
QGC52625 2300009.02.2022 19:53:13
IJW54049 2200009.02.2022 19:53:09
RSY33747 2100009.02.2022 19:49:13
IJW54049 2000009.02.2022 19:49:06
RSY33747 1900009.02.2022 19:46:05
IJW54049 1800009.02.2022 19:45:08
RSY33747 1700009.02.2022 19:43:03
IJW54049 1600009.02.2022 19:37:44
RSY33747 1500009.02.2022 19:36:19
IJW54049 1400009.02.2022 9:10:42
XBI27971 1300009.02.2022 9:08:05
IJW54049 1200009.02.2022 9:08:02
XBI27971 1100009.02.2022 8:38:53
IJW54049 1000009.02.2022 7:54:43
XBI27971 950006.02.2022 9:25:10
IJW54049 900006.02.2022 9:15:56