• 637761395363643775_machan1.JPG
  • 637761395549814487_machan3.JPG
  • 637761395636715549_machan4.JPG
  • 637761395714538504_machan5.JPG
  • 637761395429500798_machan.JPG
  • 637761395489970014_machan2.JPG

Macháň Václav

*1921 +

Zimní slunovrat

ID Aukce: 2198
Olej, sololit, 81 cm x 100 cm. Signováno a datováno 1992 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

6 500 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:05:22

500 Kč

Příhozů: 44

OKO60414 650009.02.2022 20:00:22
FFR43324 600009.02.2022 20:00:22
OKO60414 550009.02.2022 20:00:11
FFR43324 500009.02.2022 19:58:37
OKO60414 490009.02.2022 19:58:27
FFR43324 480009.02.2022 19:58:27
OKO60414 470009.02.2022 19:58:16
FFR43324 460009.02.2022 19:58:16
OKO60414 450009.02.2022 19:58:06
FFR43324 440009.02.2022 19:58:06
RPZ82193 430009.02.2022 19:58:04
OKO60414 420009.02.2022 19:57:55
FFR43324 410009.02.2022 19:57:55
OKO60414 400009.02.2022 19:57:45
FFR43324 390009.02.2022 19:57:45
RPZ82193 380009.02.2022 19:57:40
OKO60414 370009.02.2022 19:57:35
FFR43324 360009.02.2022 19:57:34
OKO60414 350009.02.2022 19:57:24
FFR43324 340009.02.2022 19:57:24
OKO60414 330009.02.2022 19:57:13
FFR43324 320009.02.2022 19:57:13
RPZ82193 310009.02.2022 19:57:09
OKO60414 300009.02.2022 19:57:03
FFR43324 290009.02.2022 19:56:10
RPZ82193 280009.02.2022 19:56:07
FFR43324 270009.02.2022 19:55:50
RPZ82193 260009.02.2022 19:55:46
FFR43324 250009.02.2022 19:44:21
RPZ82193 240009.02.2022 19:44:14