• 637761398125344472_krc3.JPG
  • 637761398069316222_krc2.JPG
  • 637761398010096998_krc.JPG
  • 637761397932891590_krc1.JPG

Krčmářová Inka

*1900 +

Na samotě

ID Aukce: 2199
Olej, plátno, 70 x 92 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 850 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:00:00

100 Kč

RIS01338 185009.02.2022 18:23:00
UCZ47502 175007.01.2022 10:48:51