• 636080922892851250_1cernovicky.JPG
  • 636080922953632500_cernovicky.JPG
  • 636080923043320000_cernovicky1.JPG
  • 636080923116445000_cernovicky2.JPG

Černovický Josef M.

*1906 +1991

Balkánská dívka

ID Aukce: 22
Olej, plátno, 64 x 90 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

2 100 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 18:52:45

100 Kč

Příhozů: 8

DDS17205 210031.10.2016 18:47:45
KHU99845 200031.10.2016 18:47:36
DDS17205 190031.10.2016 18:46:05
DDS17205 190031.10.2016 18:45:55
THY83576 180031.10.2016 18:45:55
DDS17205 170031.10.2016 18:45:45
THY83576 160031.10.2016 18:43:47
THY83576 150031.10.2016 18:42:35