• 637761404646720179_hess2.JPG
  • 637761404490428793_hess1.JPG
  • 637761404601876354_hess.JPG
  • 637761404689250875_hess3.JPG

Hess K.

Pohled na chrám Svatého Víta

ID Aukce: 2201
Olej, plátno, 50 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:02:00

100 Kč