• 637761408486778113_chab2.JPG
  • 637761408533497482_chab3.JPG
  • 637761408437871752_chab.JPG
  • 637761408373644405_chab1.JPG

Chabera Milan

*1954 +

Prostor

ID Aukce: 2203
Kombinovaná technika, papír, 63 cm x 88 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Místy papír poškozen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

4 434 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:04:00

100 Kč

Příhozů: 23

YQW91296 443409.02.2022 19:46:19
ZOT07644 433409.02.2022 19:45:44
YQW91296 423409.02.2022 19:45:35
ZOT07644 413409.02.2022 19:45:13
YQW91296 403409.02.2022 19:45:05
ZOT07644 393409.02.2022 19:43:18
YQW91296 383409.02.2022 19:43:13
ZOT07644 373409.02.2022 19:38:26
YQW91296 363409.02.2022 19:38:18
ZOT07644 353409.02.2022 18:08:27
YAW42310 343409.02.2022 18:08:18
ZOT07644 330309.02.2022 18:07:45
YAW42310 320309.02.2022 18:07:38
ZOT07644 310309.02.2022 18:07:14
YAW42310 300309.02.2022 18:07:06
ZOT07644 285509.02.2022 17:44:02
YAW42310 275509.02.2022 17:43:56
ZOT07644 265509.02.2022 16:39:22
YAW42310 255509.02.2022 16:39:22
ZOT07644 230009.02.2022 16:38:30
YAW42310 220009.02.2022 16:38:29
ZOT07644 210015.01.2022 17:28:00
MNM50606 200013.01.2022 23:16:23