• 637761410355784683_chad.JPG
  • 637761410456585614_chad2.JPG
  • 637761410529400718_chad3.JPG
  • 637761410403441545_chad1.JPG

Chadima Jiří

*1923 +

U Mánesa

ID Aukce: 2204
Tempera, sololit, 36 cm x 93 cm. Signováno a datováno 1996 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

33 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:25:46

1 000 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 51

JUC24199 3300009.02.2022 20:20:45
ZFZ17434 3200009.02.2022 20:20:32
JUC24199 3100009.02.2022 20:19:14
ZFZ17434 3000009.02.2022 20:16:45
JUC24199 2900009.02.2022 20:16:25
ZFZ17434 2800009.02.2022 20:16:12
JUC24199 2700009.02.2022 20:15:08
ZFZ17434 2600009.02.2022 20:14:09
JUC24199 2500009.02.2022 20:13:31
ZFZ17434 2400009.02.2022 20:13:29
JUC24199 2300009.02.2022 20:11:05
XXD65226 2200009.02.2022 20:11:01
JUC24199 2100009.02.2022 20:08:40
ZFZ17434 2000009.02.2022 20:07:26
JUC24199 1900009.02.2022 20:06:05
ZFZ17434 1800009.02.2022 20:05:01
JUC24199 1700009.02.2022 20:03:58
ZFZ17434 1600009.02.2022 20:03:43
ZFZ17434 1500009.02.2022 20:03:39
XXD65226 1400009.02.2022 19:55:45
SUU38676 1300009.02.2022 19:55:18
XXD65226 1200009.02.2022 19:55:15
SUU38676 1100009.02.2022 19:54:26
XXD65226 1000009.02.2022 19:54:16
SUU38676 950009.02.2022 19:51:18
XXD65226 900009.02.2022 19:51:13
SUU38676 850009.02.2022 19:29:12
ILB09593 800023.01.2022 17:53:39
XXD65226 750023.01.2022 17:47:36
ILB09593 700023.01.2022 17:39:20