• 637761411585483005_heg1.JPG
  • 637761411787770822_heg4.JPG
  • 637761411630042525_heg.JPG
  • 637761411684456497_heg2.JPG
  • 637761411730739227_heg3.JPG

Hégr Miloslav

*1891 +1968

Rybíz

ID Aukce: 2205
Olej, tempera, plátno, fixované na dřevě, 76 cm x 82 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Na zadní straně přípis.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

30 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:27:11

1 000 Kč

Příhozů: 38

GVO80090 3000009.02.2022 20:22:11
XBU05828 2900009.02.2022 20:21:33
GVO80090 2800009.02.2022 20:19:35
XBU05828 2700009.02.2022 20:17:10
GVO80090 2600009.02.2022 20:16:44
XBU05828 2500009.02.2022 20:16:27
GVO80090 2400009.02.2022 20:15:25
XBU05828 2300009.02.2022 20:15:20
GVO80090 2200009.02.2022 20:14:54
XBU05828 2100009.02.2022 20:14:45
GVO80090 2000009.02.2022 20:14:33
XBU05828 1900009.02.2022 20:13:52
GVO80090 1800009.02.2022 20:12:47
XBU05828 1400009.02.2022 20:12:14
GVO80090 1300009.02.2022 20:12:00
XBU05828 1200009.02.2022 20:09:00
GVO80090 1100009.02.2022 20:09:00
XBU05828 1000009.02.2022 20:07:27
GVO80090 950009.02.2022 20:07:17
XBU05828 900009.02.2022 20:07:17
GVO80090 850009.02.2022 20:07:07
XBU05828 800009.02.2022 20:04:21
GVO80090 750009.02.2022 20:04:17
XBU05828 700009.02.2022 19:55:29
ZJU18846 650009.02.2022 19:55:19
XBU05828 600009.02.2022 19:48:32
ZJU18846 550009.02.2022 19:48:28
XBU05828 500009.02.2022 19:44:21
ZJU18846 490009.02.2022 19:44:16
XBU05828 480009.02.2022 19:43:50