• 637761416604863486_dol1.JPG
  • 637761416653770114_dol.JPG
  • 637761416708308288_dol2.JPG
  • 637761416761589987_dol3.JPG

Doležal Adolf

Léto

ID Aukce: 2208
Pastel, papír, 50 cm x 66 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:09:00

100 Kč

TYK69345 110009.02.2022 20:02:32
BRY92375 100025.01.2022 7:16:08