• 637761459705281671_sau4.JPG
  • 637761459762625615_sau5.JPG
  • 637761459825000573_sau6.JPG
  • 637761459922563772_sau7.JPG

Saudek Jan

*1935 +

Mothers and Daughters

ID Aukce: 2225
Klasická černobílá fotografie, rozměr 38,3 cm x 29,9 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno. Certifikát originality přiložen.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

27 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:37:24

1 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 18

ZCT63824 2700009.02.2022 20:32:24
FSA08277 2600009.02.2022 20:32:20
ZCT63824 2500009.02.2022 20:30:00
NHX79550 2400009.02.2022 20:29:58
ZCT63824 2300009.02.2022 20:26:45
FSA08277 2200009.02.2022 20:25:22
ZCT63824 2100009.02.2022 20:22:27
PIG06174 2000009.02.2022 20:22:27
ZCT63824 1900009.02.2022 20:22:17
PIG06174 1800009.02.2022 20:21:15
ZCT63824 1700009.02.2022 20:21:06
PIG06174 1600009.02.2022 20:20:24
ZCT63824 1500009.02.2022 20:20:15
PIG06174 1400008.02.2022 10:01:39
YVF13293 1300021.01.2022 8:02:42
FSA08277 1200019.01.2022 15:33:26
BEW69716 1100019.01.2022 13:15:26
AAF56265 1000007.01.2022 13:52:04