• 637762165899850309_langer.JPG
  • 637762165958913347_langer1.JPG
  • 637762166017261691_langer2.JPG
  • 637762166053043233_langer4.JPG
  • 637762166128043799_langer6.JPG
  • 637762166163356309_langer7.JPG
  • 637762166092105769_langer5.JPG

Langer Karel

*1878 +1947

Ve žních

ID Aukce: 2227
Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Signováno hůře čitelně vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Přiložena původní korespondence Karla Langera s majitelem obrazu.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

71 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:35:31

5 000 Kč

Příhozů: 25

NWE81247 7100009.02.2022 20:30:31
TEU78929 6600009.02.2022 20:30:31
NWE81247 6100009.02.2022 20:30:11
TEU78929 5600009.02.2022 20:30:06
NWE81247 5000009.02.2022 20:28:28
TEU78929 4900009.02.2022 20:28:28
NWE81247 4800009.02.2022 20:28:07
TEU78929 4700009.02.2022 20:28:02
NWE81247 4600009.02.2022 20:24:00
MCQ84530 4500009.02.2022 20:23:50
NWE81247 4400009.02.2022 20:22:07
MCQ84530 4300009.02.2022 20:21:58
NWE81247 4200009.02.2022 20:20:44
MCQ84530 4100009.02.2022 20:20:43
NWE81247 4000009.02.2022 19:48:32
MCQ84530 3900009.02.2022 19:48:24
NWE81247 3800009.02.2022 19:47:08
ONL44834 3700009.02.2022 19:46:58
NWE81247 3600009.02.2022 19:45:55
ONL44834 3500009.02.2022 19:45:46
NWE81247 3400009.02.2022 11:00:05
ONL44834 3300009.02.2022 11:00:00
NWE81247 3200021.01.2022 8:03:02
TEU78929 3100004.01.2022 15:17:36
NWE81247 3000027.12.2021 21:10:21