• 637770895305085641_kyn4.JPG
  • 637770895242953753_kyn5.JPG
  • 637770895394947510_kyn7.JPG
  • 637770895347585950_kyn6.JPG

Kyncl Stanislav

*1903 +1985

Babočka

ID Aukce: 2232
Kombinovaná technika, papír, 23 cm x 64 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 600 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:33:00

100 Kč

SUV25185 160009.02.2022 20:23:05
PKV96777 150007.01.2022 10:52:36