• 637770897688412118_sig12.JPG
  • 637770897732328151_sig13.JPG
  • 637770897783269580_sig14.JPG
  • 637770897591361556_sig11.JPG
  • 637770897640268193_sig10.JPG

Sigmund Zdeněk

*1924 +2017

Růžové zátiší

ID Aukce: 2234
Pastel, papír, 46 cm x 58 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 600 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:35:00

100 Kč

SYR80053 360009.02.2022 18:36:32
MNH44547 350009.02.2022 10:32:10
SYR80053 340009.02.2022 10:32:00
MNH44547 330009.02.2022 10:31:59
SYR80053 320009.02.2022 10:31:49
MNH44547 310008.02.2022 18:01:27
SYR80053 300031.01.2022 11:10:56