• 637770908419355468_trn1.JPG
  • 637770908486543492_trn3.JPG
  • 637770908369983497_trn.JPG
  • 637770908551394367_trn2.JPG

Trnka Jiří

*1912 +1969

Myslivci

ID Aukce: 2242
Litografie, 17 cm x 12 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 400 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:43:00

100 Kč

RNR53180 140009.02.2022 20:34:11
WAX97026 130019.01.2022 14:58:04
WCY74817 120019.01.2022 13:54:47
GLL25478 110019.01.2022 13:54:47
WCY74817 100007.01.2022 10:54:14