• 637533045152657238_klim.JPG
  • 637533045275791214_klim1.JPG
  • 637533045452368478_klim3.JPG
  • 637533045373916957_klim2.JPG

Klimeš František

*1871 +1916

U Říčky

ID Aukce: 2261
Olej, plátno, 124 cm x 114,5 cm. Signováno vpravo dole. Rám poškozen. Malba místy mírně poškozena.
Vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 500 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 21:03:19

100 Kč

VXW88670 450009.02.2022 20:58:19