• 637781981965008265_1herink.jpg
  • 637781982027508454_2herink.jpg
  • 637781982076263526_3herink.jpg
  • 637781982137982479_4herink.jpg

Hering Adolf

*1863 +1932

Dívka

ID Aukce: 2265
Olej, plátno, 100 cm x 58 cm. Signováno vlevo dole. Malba mírně poškozena.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 21:19:21

1 000 Kč

Příhozů: 14

AHX98266 1300009.02.2022 21:14:21
FEN05331 1200009.02.2022 21:13:23
AHX98266 1100009.02.2022 21:10:25
FEN05331 1000009.02.2022 21:08:58
AHX98266 950009.02.2022 21:08:50
FEN05331 900009.02.2022 21:08:50
AHX98266 850009.02.2022 21:08:30
FEN05331 800009.02.2022 21:08:25
AHX98266 750009.02.2022 21:07:29
FEN05331 700009.02.2022 21:06:18
AHX98266 650009.02.2022 21:06:10
FEN05331 600009.02.2022 21:05:17
AHX98266 550009.02.2022 21:05:16
FEN05331 500009.02.2022 19:49:01