• 636201952109328157_straka3.JPG
  • 636201952171671508_straka4.JPG
  • 636201952020422476_1straka3.JPG

Straka Přemysl

*1926 +2003

Sad

ID Aukce: 227
Olej, karton, 46 x 64 cm. Nesignováno.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 20:23:00

500 Kč