• 637823452993249536_ull2.JPG
  • 637823452658916987_ull.JPG
  • 637823452904967597_ull1.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Zimní motiv

ID Aukce: 2271
Olej, karton, 57 cm x 42 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

55 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:23:04

5 000 Kč

Příhozů: 37

IKN29692 5500025.05.2022 19:18:03
EXH09409 5000025.05.2022 19:17:16
IKN29692 4900025.05.2022 19:16:49
EXH09409 4800025.05.2022 19:15:07
IKN29692 4700025.05.2022 19:14:53
EXH09409 4600025.05.2022 19:13:42
IKN29692 4500025.05.2022 19:13:24
EXH09409 4400025.05.2022 19:13:22
IKN29692 4300025.05.2022 19:13:03
EXH09409 4200025.05.2022 19:11:25
IKN29692 4100025.05.2022 19:11:04
EXH09409 4000025.05.2022 19:09:47
IKN29692 3900025.05.2022 19:09:27
EXH09409 3800025.05.2022 19:08:01
IKN29692 3700025.05.2022 19:07:24
EXH09409 3600025.05.2022 19:07:05
IKN29692 3500025.05.2022 19:06:37
EXH09409 3400025.05.2022 19:03:19
NTL72792 3300025.05.2022 18:55:48
DLC16166 3200025.05.2022 18:55:01
NTL72792 3100025.05.2022 18:54:52
DLC16166 3000024.05.2022 21:29:20
NTL72792 2900024.05.2022 21:29:10
DLC16166 2800024.05.2022 19:25:44
NTL72792 2700024.05.2022 19:25:37
DLC16166 2600023.05.2022 20:24:07
NTL72792 2500023.05.2022 20:23:57
DLC16166 2400023.05.2022 20:23:57
NTL72792 2300023.05.2022 20:23:46
DLC16166 2200023.05.2022 20:07:12