• 637823456283034211_sed6.JPG
  • 637823456367097603_sed7.JPG
  • 637823456192089679_sed4.JPG
  • 637823456100968942_sed5.JPG

Sedláček Vojtěch

*1892 +1973

Na pastvě

ID Aukce: 2273
Tempera, kvaš, 52 cm x 71 cm. Signováno a datováno 1961 vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

22 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:07:24

1 000 Kč

Příhozů: 8

RCE49981 2200025.05.2022 19:02:24
AKN51376 2100025.05.2022 17:16:48
RCE49981 2000023.05.2022 20:14:47
IJI93638 1900023.05.2022 12:00:58
AKN51376 1800008.04.2022 10:58:17
RCE49981 1700026.03.2022 22:20:11
NXU68159 1600008.03.2022 16:31:39
RCE49981 1500008.03.2022 16:12:29