• 637823488768130601_sc11.JPG
  • 637823488876256459_sc12.JPG
  • 637823488661704634_sc10.JPG
  • 637823488980944491_sc13.JPG

Ščerbakov Jiří

*1926 +2007

Cirkusáci v Pařížském parku

ID Aukce: 2285
Olej, plátno, 92 x 92 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Provenience : Z rodiny autora. Žák Emila Filly.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

30 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:38:35

1 000 Kč

Příhozů: 16

TDI37927 3000025.05.2022 19:33:35
KRI93383 2900025.05.2022 19:28:36
TDI37927 2800025.05.2022 19:27:19
KRI93383 2700025.05.2022 19:27:15
TDI37927 2600025.05.2022 19:26:17
KRI93383 2500025.05.2022 19:26:11
TDI37927 2400025.05.2022 19:25:45
KRI93383 2300025.05.2022 19:25:38
TDI37927 2200025.05.2022 19:25:14
KRI93383 2100025.05.2022 19:21:54
TDI37927 2000025.05.2022 19:21:27
KRI93383 1900025.05.2022 19:20:27
TDI37927 1800025.05.2022 19:18:34
KRI93383 1700025.05.2022 19:17:54
TDI37927 1600025.05.2022 19:14:24
KRI93383 1500025.05.2022 19:11:41