• 637823490050302277_sc5.JPG
  • 637823490374172464_sc8.JPG
  • 637823490159278229_sc6.JPG
  • 637823490264015125_sc7.JPG

Ščerbakov Jiří

*1926 +2007

Jezevčík Čumáček

ID Aukce: 2286
Olej, plátno, 90 x 70 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Provenience : Z rodiny autora. Žák Emila Filly.
Vyvolávací cena:

14 000 Kč

34 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:39:58

1 000 Kč

Příhozů: 21

NVI21427 3400025.05.2022 19:34:58
YNZ84713 3300025.05.2022 19:33:39
NVI21427 3200025.05.2022 19:28:53
YNZ84713 3100025.05.2022 19:28:52
NVI21427 3000025.05.2022 19:27:30
YNZ84713 2900025.05.2022 19:27:29
NVI21427 2800025.05.2022 19:26:06
YNZ84713 2700025.05.2022 19:25:20
NVI21427 2600025.05.2022 19:24:39
YNZ84713 2500025.05.2022 19:23:06
NVI21427 2400025.05.2022 19:22:47
YNZ84713 2300025.05.2022 19:22:37
NVI21427 2200025.05.2022 19:21:03
YNZ84713 2100025.05.2022 19:21:02
NVI21427 2000025.05.2022 19:20:11
YNZ84713 1900025.05.2022 19:19:20
NVI21427 1800025.05.2022 19:18:53
YNZ84713 1700025.05.2022 19:17:26
NVI21427 1600025.05.2022 19:16:09
YNZ84713 1500025.05.2022 19:12:27
XOX68529 1400007.04.2022 14:16:04