• 637832054196105497_m11.JPG
  • 637832053945634006_m9.JPG
  • 637832054038916065_m8.JPG
  • 637832054121886384_m10.JPG

Max František

*1895 +1969

Praha

ID Aukce: 2296
Olej, karton, 42 cm x 32 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:52:54

1 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 41

YDB65431 1000025.05.2022 19:47:54
EWD74700 950025.05.2022 19:47:53
YDB65431 900025.05.2022 19:46:01
EWD74700 850025.05.2022 19:41:08
YDB65431 800025.05.2022 19:40:51
EWD74700 750025.05.2022 19:40:43
YDB65431 700025.05.2022 19:40:31
EWD74700 650025.05.2022 19:39:39
YDB65431 600025.05.2022 19:39:35
EWD74700 550025.05.2022 19:38:16
YDB65431 500025.05.2022 19:38:16
EWD74700 490025.05.2022 19:38:06
YDB65431 480025.05.2022 19:38:05
EWD74700 470025.05.2022 19:37:55
YDB65431 460025.05.2022 19:35:08
XAK80947 450025.05.2022 19:34:58
YDB65431 440025.05.2022 19:34:06
XAK80947 430025.05.2022 19:31:10
YDB65431 420025.05.2022 19:29:56
XAK80947 410025.05.2022 19:29:49
YDB65431 400025.05.2022 19:27:40
XAK80947 390025.05.2022 19:27:30
YDB65431 380025.05.2022 19:27:09
XAK80947 370025.05.2022 19:27:00
YDB65431 360025.05.2022 19:25:45
XAK80947 350025.05.2022 19:25:35
YDB65431 340025.05.2022 19:24:42
XAK80947 330025.05.2022 19:24:41
YDB65431 320025.05.2022 19:20:11
OBK55854 310025.05.2022 19:18:29