• 637832056731606662_m16.JPG
  • 637832056598910883_m16.JPG
  • 637832056807570706_m17.JPG
  • 637832056892752235_m18.JPG

Max František

*1895 +1969

Zimní krajina

ID Aukce: 2297
Olej, karton, 31 cm x 44 cm. Signováno a datováno 1952 vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 100 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:33:12

100 Kč

SXS35541 210025.05.2022 19:28:12
AIZ38640 200006.04.2022 12:38:51