• 637837991411844018_kavan1.JPG
  • 637837991514657562_kavan.JPG
  • 637837991593876651_kavan2.JPG
  • 637837991664346175_kavan3.JPG

V psotě

ID Aukce: 2307
Olej, karton, 39 cm x 50 cm. Signováno a popsáno vlevo dole. Kolem roku 1920. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

75 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:40:00

5 000 Kč

Příhozů: 26

PDY40086 7500025.05.2022 19:17:44
XVE24762 7000025.05.2022 19:17:35
PDY40086 6500024.05.2022 22:59:59
BNR26984 6000024.05.2022 22:59:57
PDY40086 5500024.05.2022 22:57:34
BNR26984 5000024.05.2022 22:57:24
PDY40086 4900024.05.2022 22:57:24
BNR26984 4800024.05.2022 22:57:14
PDY40086 4700024.05.2022 22:56:32
BNR26984 4600024.05.2022 22:56:31
PDY40086 4500024.05.2022 22:12:13
RKT17181 4400024.05.2022 22:11:52
PDY40086 4300024.05.2022 22:11:42
RKT17181 4200024.05.2022 22:11:42
PDY40086 4100024.05.2022 22:11:32
RKT17181 4000024.05.2022 19:27:49
BNR26984 3900024.05.2022 19:27:38
RKT17181 3800024.05.2022 19:27:38
BNR26984 3700024.05.2022 19:27:28
RKT17181 3600024.05.2022 19:26:57
BNR26984 3500024.05.2022 19:26:49
RKT17181 3400023.05.2022 12:03:33
BNR26984 3300021.05.2022 20:02:18
XVE24762 3200021.05.2022 12:20:16
SWV58958 3100027.04.2022 22:26:54
XVE24762 3000001.04.2022 11:21:43