• 637837996826784166_hur.JPG
  • 637837996917097644_hur2.JPG
  • 637837997025379419_hur4.JPG
  • 637837996728189658_hur1.JPG

Hůrka Otakar

*1889 +1966

U jezírka

ID Aukce: 2308
Olej, dřevotříska, 50 cm x 66 cm. Signováno vlevo dole. Rám poškozený.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

8 500 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:46:36

500 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 28

JLP81576 850025.05.2022 19:41:36
ENW97090 800025.05.2022 19:40:33
YNR03596 750025.05.2022 19:30:49
ENW97090 700025.05.2022 19:30:41
YNR03596 650025.05.2022 19:27:19
JLP81576 600025.05.2022 19:27:10
YNR03596 550025.05.2022 19:17:34
CIX86229 500025.05.2022 19:17:30
YNR03596 490025.05.2022 18:50:10
CIX86229 480025.05.2022 18:50:00
YNR03596 470025.05.2022 18:49:18
CIX86229 460025.05.2022 18:49:14
YNR03596 450025.05.2022 18:45:40
CIX86229 440025.05.2022 18:45:37
YNR03596 430024.05.2022 18:39:32
CIX86229 420024.05.2022 18:39:27
YNR03596 410023.05.2022 19:04:12
DCT33747 400023.05.2022 19:04:03
YNR03596 390023.05.2022 12:05:06
URC33300 380020.05.2022 15:34:45
CIX86229 370020.05.2022 11:29:34
DCT33747 360011.05.2022 8:20:00
CIX86229 350009.05.2022 12:00:30
URC33300 340028.04.2022 11:01:12
CIX86229 330022.04.2022 13:49:15
LWS68574 320011.04.2022 13:01:52
UZX93100 310007.04.2022 20:43:38
CIX86229 300029.03.2022 14:27:08