• 637838384717857118_lin.JPG
  • 637838384761451204_lin2.JPG
  • 637838384670356780_lin1.JPG
  • 637838384810358088_lin3.JPG

Linhart Rudolf

*1895 +1968

U řeky

ID Aukce: 2316
Olej, karton, 31 cm x 43 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:49:00

100 Kč