• 637841535643689223_du2.JPG
  • 637841535794788345_du4.JPG
  • 637841535718846034_du3.JPG
  • 637841535471940849_du1.JPG
  • 637841535563347787_du.JPG

Duša Ferdiš

*1888 +1958

Bouřlivé jaro

ID Aukce: 2335
Olej, plátno, fixované na kartonu, 59 cm x 80 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:11:57

500 Kč

LAS15413 500025.05.2022 20:06:57