• 637848502678028467_lb2.JPG
  • 637848502754122519_lb4.JPG
  • 637848502585214996_lb3.JPG
  • 637848502827092097_lb5.JPG

Brychtová Lída

*1931 +

Kompozice

ID Aukce: 2346
Olej, volné plátno bez blindrámu, 30 cm x 33 cm. Signováno vpravo dole. Místy poškozeno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

4 600 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:50:10

100 Kč

Příhozů: 35

IMJ09598 460025.05.2022 20:45:10
WIL15610 450025.05.2022 20:45:02
IMJ09598 440025.05.2022 20:42:36
WIL15610 430025.05.2022 20:42:34
IMJ09598 420025.05.2022 20:38:39
WIL15610 410025.05.2022 20:38:33
IMJ09598 400025.05.2022 20:37:06
WIL15610 390025.05.2022 20:37:04
IMJ09598 380025.05.2022 20:35:44
WIL15610 370025.05.2022 20:35:41
IMJ09598 360025.05.2022 20:34:42
WIL15610 350025.05.2022 20:32:58
DSF99576 340025.05.2022 20:31:57
IMJ09598 330025.05.2022 20:30:57
DSF99576 320025.05.2022 20:29:45
IMJ09598 310025.05.2022 20:29:21
DSF99576 300025.05.2022 20:25:48
IMJ09598 290025.05.2022 20:25:32
DSF99576 280025.05.2022 20:25:18
IMJ09598 270025.05.2022 20:23:29
DSF99576 260025.05.2022 20:20:20
IMJ09598 250025.05.2022 20:20:02
SHX30948 240025.05.2022 20:19:42
DSF99576 230025.05.2022 20:19:03
SHX30948 220025.05.2022 20:18:10
DSF99576 210025.05.2022 20:17:33
SHX30948 200025.05.2022 20:17:24
IMJ09598 170025.05.2022 20:17:11
DSF99576 160025.05.2022 20:16:28
SHX30948 150025.05.2022 20:13:49