• 637605588044467496_trs1.JPG
  • 637605588218777509_trs.JPG
  • 637605588484671012_trs3.JPG
  • 637605588356545034_trs2.JPG

Trsek Vilém

*1862 +1937

Zajíci v zimě

ID Aukce: 2353
Olej, dřevo, 24,5 cm x 32,5 cm. Signováno a datováno 1909 vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

4 200 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:34:53

100 Kč

Příhozů: 16

EHD80359 420025.05.2022 20:29:53
DML09422 410025.05.2022 20:29:47
EHD80359 400025.05.2022 20:25:46
DML09422 390025.05.2022 20:25:39
EHD80359 340025.05.2022 20:16:39
DML09422 330025.05.2022 20:16:33
EHD80359 310025.05.2022 20:14:13
DML09422 300025.05.2022 20:14:10
EHD80359 270025.05.2022 20:09:45
DML09422 260025.05.2022 20:09:40
EHD80359 250025.05.2022 18:55:01
DML09422 240025.05.2022 18:54:55
EHD80359 230025.05.2022 18:24:10
ZVY77821 220025.05.2022 18:12:34
DML09422 210025.05.2022 12:03:03
WGK94684 200025.05.2022 9:54:47