• 637628335336933898_be2.JPG
  • 637628335381465231_be3.JPG
  • 637628335209400012_be1.JPG
  • 637628335280995904_be.JPG

Berkes Antal

*1874 +1938

Motiv z Budapešti

ID Aukce: 2355
Olej, plátno, fixované na kartonu, 41 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

4 200 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 21:14:03

100 Kč

Příhozů: 32

MGN50522 420025.05.2022 21:09:03
KKA82322 410025.05.2022 21:04:16
MGN50522 400025.05.2022 21:04:11
KKA82322 390025.05.2022 20:59:40
MGN50522 380025.05.2022 20:59:33
KKA82322 370025.05.2022 20:54:44
MGN50522 360025.05.2022 20:54:42
KKA82322 350025.05.2022 20:50:29
MGN50522 340025.05.2022 20:50:24
KKA82322 330025.05.2022 20:46:12
MGN50522 320025.05.2022 20:46:04
KKA82322 310025.05.2022 20:41:34
RZQ08787 300025.05.2022 20:41:32
KKA82322 290025.05.2022 20:37:26
RZQ08787 280025.05.2022 20:37:19
KKA82322 270025.05.2022 20:36:56
RZQ08787 260025.05.2022 20:36:52
KKA82322 250025.05.2022 20:35:33
RZQ08787 240025.05.2022 20:32:39
KKA82322 230025.05.2022 20:31:59
RZQ08787 220025.05.2022 20:29:38
MGN50522 210025.05.2022 20:26:21
KKA82322 200025.05.2022 20:26:06
MMH57631 190025.05.2022 20:24:43
RZQ08787 180025.05.2022 20:23:53
KKA82322 170025.05.2022 20:16:05
RZQ08787 160025.05.2022 19:26:10
MGN50522 150023.05.2022 17:47:13
GIF32280 130011.05.2022 17:52:11
MGN50522 120011.05.2022 17:52:07