• 637849216334319709_m6.JPG
  • 637849216417289366_m5.JPG
  • 637849216499789992_m7.JPG
  • 637849216587602888_m9.JPG

Mucha Alfons

*1860 +1939

Nádhera dne

ID Aukce: 2357
Litografie, velikost listu 70 cm x 50 cm, signováno v tisku vpravo dole. Číslováno vlevo dole 90/100. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:30:00

100 Kč

FAX17155 300024.05.2022 16:27:04