• 637849225163972396_ma.JPG
  • 637849225237879476_ma2.JPG
  • 637849225391161626_ma4.JPG
  • 637849225085846796_ma1.JPG
  • 637849225314754794_ma3.JPG

Magritte René

*1898 +1967

Odplata

ID Aukce: 2360
Litografie, velikost listu ve výřezu 41 cm x 40 cm, signováno v tisku vpravo dole. Číslováno vlevo dole 90/100. Rámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 100 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:33:00

100 Kč

RXE47808 210024.05.2022 16:28:09