• 637849226727086161_to.JPG
  • 637849226806149524_to1.JPG
  • 637849226878095341_to2.JPG

Toyen

*1902 +1980

Smutný den

ID Aukce: 2361
Litografie, velikost listu ve výřezu 30 cm x 47 cm, signováno v tisku vpravo dole. Číslování skryté pod paspartou. Rámováno. V listu vodoznak.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

8 500 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:59:15

500 Kč

Příhozů: 38

MFR31697 850025.05.2022 20:54:14
HKM26525 800025.05.2022 20:50:39
FJK46920 750025.05.2022 20:50:39
HKM26525 700025.05.2022 20:50:29
FJK46920 650025.05.2022 20:49:58
HKM26525 600025.05.2022 20:49:56
FJK46920 550025.05.2022 20:49:47
HKM26525 500025.05.2022 20:49:41
FJK46920 490025.05.2022 20:48:56
HKM26525 480025.05.2022 20:48:55
FJK46920 470025.05.2022 20:46:02
MFR31697 460025.05.2022 20:45:57
FJK46920 450025.05.2022 20:41:23
MFR31697 440025.05.2022 20:41:21
FJK46920 430025.05.2022 20:38:49
HKM26525 420025.05.2022 20:38:45
FJK46920 410025.05.2022 20:38:08
MFR31697 400025.05.2022 20:38:04
FJK46920 390025.05.2022 20:37:26
MFR31697 380025.05.2022 20:37:18
FJK46920 370025.05.2022 20:33:40
HKM26525 360025.05.2022 20:33:35
FJK46920 350025.05.2022 20:31:47
MFR31697 340025.05.2022 20:31:46
FJK46920 330025.05.2022 20:30:35
MFR31697 320025.05.2022 20:30:33
FJK46920 310019.04.2022 11:27:16
MET26425 300019.04.2022 11:27:14
FJK46920 290019.04.2022 11:27:06
MET26425 280019.04.2022 11:27:02