• 637628337129366095_ko5.JPG
  • 637628337555658552_ko4.JPG
  • 637628337278443475_ko2.JPG
  • 637628337500038789_ko3.JPG
  • 637628337402225289_ko1.JPG

Kotász Károly

*1872 +1941

Veselá trojice

ID Aukce: 2377
Olej, karton, 21 cm x 28 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

4 100 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 21:01:30

100 Kč

Příhozů: 32

DKB05602 410025.05.2022 20:56:30
WPV15595 400025.05.2022 20:56:12
DKB05602 390025.05.2022 20:56:01
WPV15595 380025.05.2022 20:55:49
DKB05602 370025.05.2022 20:55:34
WPV15595 360025.05.2022 20:55:27
DKB05602 350025.05.2022 20:55:00
WPV15595 340025.05.2022 20:54:53
DKB05602 330025.05.2022 20:54:17
WPV15595 320025.05.2022 20:54:08
DKB05602 310025.05.2022 20:53:16
WPV15595 300025.05.2022 20:53:07
DKB05602 290025.05.2022 20:52:42
WPV15595 280025.05.2022 20:52:30
DKB05602 270025.05.2022 20:52:18
WPV15595 260025.05.2022 20:52:07
DKB05602 250025.05.2022 20:51:08
WPV15595 240025.05.2022 20:51:00
DKB05602 230025.05.2022 20:50:16
WPV15595 220025.05.2022 20:50:04
DKB05602 210025.05.2022 20:48:56
WPV15595 200025.05.2022 20:48:46
DKB05602 190025.05.2022 20:48:39
WPV15595 180025.05.2022 20:48:26
DKB05602 170025.05.2022 20:48:24
WPV15595 160025.05.2022 20:48:05
DKB05602 150025.05.2022 20:47:55
WPV15595 140025.05.2022 20:47:45
DKB05602 130025.05.2022 20:40:24
JOQ03526 120025.05.2022 19:31:32