• 637628327650374352_ve.JPG
  • 637628327886505658_va1.JPG
  • 637628327785221095_va2.JPG

Vass Elemer

*1887 +1957

Dívka

ID Aukce: 2378
Olej, plátno, 61 cm x 50 cm. Signováno vpravo nahoře. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:51:00

100 Kč

FOW65879 100025.05.2022 20:44:31