• 637605663698778274_por4.JPG
  • 637605663821279223_por3.JPG
  • 637605663937563486_por5.JPG
  • 637605666915196035_por6.JPG

Nečitelně signováno

Portrét dívky II.

ID Aukce: 2382
Pastel, 65 cm x 45 cm. Signováno monogramem V.J. a datováno 1893 vpravo dole. Zaskleno. Pod sklem nečistoty.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:55:00

100 Kč