• 637914345793528094_navratil.JPG
  • 637914345930411042_navratil3.JPG
  • 637914345721794332_nav.JPG
  • 637914345874941891_nav1.JPG

Navrátil Josef

*1798 +1865

Rybáři

ID Aukce: 2411
Kvaš, papír, 22 cm x 27,5 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Původní stav. Místy mírně poškozeno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

90 000 Kč

160 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:02:26

10 000 Kč

Příhozů: 9

CCT04288 16000019.10.2022 18:57:26
QCK18047 15000019.10.2022 18:52:44
CCT04288 14000019.10.2022 18:50:46
QCK18047 13000019.10.2022 16:58:33
CCT04288 12000019.10.2022 15:57:20
QCK18047 11000018.10.2022 14:03:48
GOB54350 10000018.10.2022 8:46:42
QCK18047 9500016.10.2022 17:26:35
VPB44384 9000022.06.2022 22:58:47