• 637914351525979915_hud4.JPG
  • 637914351486284018_hud3.JPG
  • 637914351369509680_hud1.JPG

Hudeček Antonín

*1872 +1941

Moře

ID Aukce: 2413
Tempera, olej, 44 cm x 57 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

48 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:38:52

1 000 Kč

Příhozů: 14

ZQW40149 4800019.10.2022 19:33:51
PIX32850 4700019.10.2022 19:28:54
ZQW40149 4600019.10.2022 19:24:08
QKI99551 4500019.10.2022 19:24:02
PIX32850 4400019.10.2022 19:19:10
QKI99551 4300019.10.2022 19:18:46
PIX32850 4200019.10.2022 19:14:18
QKI99551 4100019.10.2022 19:14:02
PIX32850 4000019.10.2022 19:12:46
QKI99551 3900019.10.2022 19:11:03
PIX32850 3800019.10.2022 19:08:49
QKI99551 3700019.10.2022 19:08:29
PIX32850 3600019.10.2022 19:03:43
JWL88093 3500013.07.2022 14:00:24