• 637914355938521554_pors.JPG
  • 637914356041623296_pors3.JPG
  • 637914356083967132_pors4.JPG
  • 637914355994700085_pors2.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

Zimní les

ID Aukce: 2416
Olej, plátno, 68 cm x 66 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Rám místy poškozen.
Vyvolávací cena:

28 000 Kč

41 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:11:40

1 000 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 14

VJX73596 4100019.10.2022 19:06:40
SDZ68804 4000019.10.2022 18:19:03
CFP20923 3900019.10.2022 18:11:22
JAP11961 3800019.10.2022 15:08:23
CFP20923 3700019.10.2022 15:08:16
JAP11961 3600018.10.2022 8:47:00
ALH01648 3500008.09.2022 19:39:14
YKV22464 3400011.07.2022 14:23:07
WAG85284 3300011.07.2022 14:23:05
YKV22464 3200028.06.2022 19:52:32
JAP11961 3100028.06.2022 19:52:27
YKV22464 3000027.06.2022 23:25:48
IZZ47522 2900027.06.2022 23:25:39
YKV22464 2800022.06.2022 10:44:16