• 637914382984920202_kalvoda3.JPG
  • 637914382852324373_kalvoda1.JPG
  • 637914382894179809_kalvoda.JPG
  • 637914382942787545_kalvoda2.JPG

Kalvoda Alois

*1875 +1934

Břízy

ID Aukce: 2419
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

101 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:35:42

10 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 35

VCA32850 10100019.10.2022 19:30:42
PSJ76953 8600019.10.2022 19:29:40
VCA32850 8100019.10.2022 19:26:50
PSJ76953 6600019.10.2022 19:24:32
VCA32850 6100019.10.2022 19:24:05
PSJ76953 4900019.10.2022 19:23:20
VCA32850 4800019.10.2022 19:21:12
PSJ76953 4700019.10.2022 19:19:25
VCA32850 4600019.10.2022 19:16:40
PSJ76953 4500019.10.2022 19:16:33
EPZ46779 4400019.10.2022 19:16:18
PSJ76953 4300019.10.2022 19:12:25
VCA32850 4200019.10.2022 19:11:55
PSJ76953 4100019.10.2022 19:09:49
EPZ46779 4000019.10.2022 19:08:33
PSJ76953 3900019.10.2022 19:08:26
EPZ46779 3800019.10.2022 19:07:28
PSJ76953 3700019.10.2022 19:04:35
VCA32850 3600019.10.2022 19:02:25
PSJ76953 3500019.10.2022 18:54:38
VCA32850 3400019.10.2022 18:44:18
PSJ76953 3300019.10.2022 17:45:49
VCA32850 3200019.10.2022 17:38:24
PSJ76953 3100019.10.2022 17:19:25
VCA32850 3000019.10.2022 13:25:54
EPZ46779 2700016.10.2022 19:24:54
VXM96773 2600001.10.2022 19:20:38
WGT56934 2500001.10.2022 19:20:25
VXM96773 2400001.10.2022 19:20:24
WGT56934 2300001.10.2022 19:20:15