• 637914392149329925_kam1.JPG
  • 637914392277461378_kam3.JPG
  • 637914392191986497_kam.JPG
  • 637914392237148560_kam2.JPG

Kamenický Josef Jiří

*1910 +1981

Folklór

ID Aukce: 2424
Olej, plátno, 63 cm x 80 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:15:00

500 Kč