• 637914395937808389_kom.JPG
  • 637914395973635633_kom1.JPG
  • 637914396010198435_kom2.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

ID Aukce: 2427
Olej, karton, průměr 13 cm. Signováno a datováno 1989 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:25:41

500 Kč

Příhozů: 13

OSF34176 600019.10.2022 19:20:41
HMD35955 550019.10.2022 19:19:19
BAW65892 500019.10.2022 19:18:01
OSF34176 490019.10.2022 19:17:34
HMD35955 480019.10.2022 19:17:32
OSF34176 470019.10.2022 18:49:41
FQW78327 460019.10.2022 18:49:36
OSF34176 450019.10.2022 18:49:20
FQW78327 440019.10.2022 18:49:20
OSF34176 430019.10.2022 11:35:50
VTG82952 420019.10.2022 8:11:02
OSF34176 410016.10.2022 19:25:30
FQW78327 400002.09.2022 14:34:32