• 637914407577414119_sed10.JPG
  • 637914407673284851_sed12.JPG
  • 637914407626235644_sed11.JPG

Daněk - Sedláček František

*1892 +1974

Na seně

ID Aukce: 2433
Olej, karton, 49 cm x 64 cm. Signováno vlevo dole. V horní části nečistota viz. foto. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:24:00

500 Kč

Příhozů: 29

DAF33644 900019.10.2022 19:10:53
NFQ42199 850019.10.2022 19:09:49
DAF33644 800019.10.2022 18:59:45
WTT86232 750019.10.2022 18:59:37
DAF33644 700019.10.2022 18:59:34
WTT86232 650019.10.2022 18:00:22
DAF33644 600019.10.2022 18:00:14
WTT86232 550019.10.2022 18:00:12
DAF33644 500019.10.2022 18:00:10
WTT86232 490019.10.2022 18:00:01
DAF33644 480019.10.2022 18:00:00
WTT86232 470019.10.2022 10:52:36
PZG13895 460019.10.2022 10:52:28
WTT86232 450019.10.2022 10:51:02
PZG13895 440019.10.2022 10:50:58
WTT86232 430019.10.2022 10:38:15
PZG13895 420019.10.2022 10:05:05
QRP00970 410018.10.2022 9:57:53
NFQ42199 400017.10.2022 22:11:48
NFQ42199 390017.10.2022 22:11:42
DAF33644 380011.10.2022 8:56:52
NFQ42199 370009.10.2022 22:47:51
DAF33644 360009.09.2022 17:37:50
QRP00970 350008.09.2022 19:38:02
DAF33644 340017.08.2022 11:38:52
NFQ42199 330016.08.2022 23:11:04
DAF33644 320005.07.2022 11:29:42
NFQ42199 310027.06.2022 23:29:00
DAF33644 300022.06.2022 23:03:58